ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Електроенергія для бізнесу

thumb-/electroenergy-image-129209121

Чому варто бути з нами

 • Вигідні пропозиції та умови закупівлі
 • Єдиний рахунок для сплати за електрику та розподіл
 • Зручно купувати газ та електроенергію від єдиного постачальника
 • Швидкі онлайн сервіси
 • Персональний менеджер

Тарифи

Як стати нашим клієнтом

 1. 01

  Залиште заявку

  Заповніть заявку онлайн та очікуйте дзвінка від нашого менеджера

 2. 02

  Підпишіть договір

  Менеджер повідомить вам про найзручніший спосіб

 3. 03

  Замовте необхідний обсяг

  Вітаємо! Тепер ви з нами та споживаєте енергоресурси на найвигідніших умовах

Підключитися
З липня 2019 року український ринок електричної енергії змінився. Бізнес може вільно обирати постачальника з десятків компаній, які мають відповідну ліцензію.
 • Хто постачає електроенергію бізнесу?

  Постачальники електроенергії – це компанії, які закуповують ресурс на оптових ринках для своїх клієнтів, забезпечують їм сервіс та оптимальну ціну. ТОВ “ТВІЙ ГАЗЗБУТ” – постачальник електроенергії, який вже зарекомендував себе як надійний партнер, який може забезпечити безперебійне постачання клієнтам як газу, так і електроенергії. Всі поточні питання допомагає вирішувати персональний менеджер для кожного клієнта, незалежно від масштабу бізнесу - малий, середній чи великий. Споживач має договірні відносини з двома компаніями – постачальником електроенергії та Оператором системи розподілу. ОСР підключає споживача до мережі, забезпечує йому потрібну потужність. Вартість послуг ОСР у кожній області індивідуальна, тариф регулюється державою.

 • Як обрати постачальника?

  Електроенергія для підприємств – ресурс, без якого неможливо працювати бізнесу. Отже, постає питання, як вдало обрати постачальника цієї послуги, на які нюанси звернути увагу. Небагато з постачальників електроенергії в Україні можуть забезпечити максимально широку географію поставок в межах нашої держави. Безумовно, в першу чергу на рішення при виборі постачальника впливає надійність та репутація компанії. Незалежно від того, у якому регіоні (чи кількох регіонах) працює ваше підприємство – на заході України чи на сході - на Київщині, у Львівській, Одеській, Житомирській, Запорізьській, Рівненській області чи Чернівецькій - ТВІЙ ГАЗЗБУТ може гарантовано надати бізнесу потрібний обсяг електроенергії, завдяки нашим сталим відносинам з партнерами - трейдерами та виробниками електроенергії. Другий важливий момент – якість сервісу. Вже минули часи, коли у кожному регіоні бізнес не мав вибору, а мав працювати тільки з одним постачальником (колишні обленерго). Зараз у будь-який момент бізнес може змінити постачальника на того, чиї умови будуть більш цікавими та вигідними.

 • Сучасні стандарти електропостачання

  Що сьогодні важливо для бізнесу, окрім ціни електричної енергії? Звісно, зручність та швидкість обслуговування, мінімум паперового документообігу та оперативний контакт з постачальником. Всі ці можливості забезпечує ТВІЙ ГАЗЗБУТ! Важко додзвонитися до постачальника – це у минулому! Наші персональній менеджери завжди на зв’язку, допоможуть у всіх поточних питаннях енергопостачання. Купа паперових документів – це також з минулого. Наразі, всю поточну документацію зі щомісячного забезпечення електроенергією легко і зручно вести онлайн за допомогою сервісів Вчасно або M.E.Doc. Такий варіант ми пропонуємо клієнтам пріоритетно, прагнучи економити їх час та ресурси. Окрім того, кожне підприємство може обрати найзручніший варіант оплати за електроенергію – передплата, подекадна оплата чи оплата по факту споживання.

Сплатити за газ Допоможи армії